Reklam

Cambridge Sınav Merkezi 'Bilgikent Okulları'

Başarılı olan öğrencilere sertifika ve ödülleri, 16 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilen törenle verildi.

Reklam
Cambridge Sınav Merkezi 'Bilgikent Okulları'
17 Eylül 2019 - 17:45 - Güncelleme: 17 Eylül 2019 - 18:00

Cambridge Sınav Merkezi ‘Bilgikent Okulları’

YABANCI dil öğreniminin çocukların dünyaya açılması için en önemli gereklilik olduğu bilinciyle Cambrigde Sınav Merkezi olan Bilgikent Okulları, Turgutlu’da ilk kez Cambridge English Sınavları işbirliği ile 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü öğrencilerine dil seviyelerini uluslararası platformda değerlendirme olanağı sundu.

İki aşamada gerçekleştirilen Starters, Movers, Flyers ve KET sınavlarında; birinci aşamada okuma (reading), yazma (writing), dinleme (listening) becerileri; ikinci aşamada ise Cambridge Üniversitesi tarafından yetkilendirilmiş bağımsız öğretmenler tarafından konuşma (speaking) becerileri değerlendirildi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda başarılı olan öğrencilere sertifika ve ödülleri, 16 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilen törenle verildi. Bilgikent Okulları yönetimi, tüm öğrencileri başarılarından dolayı kutladı. (ÖZEL)

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1162 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum