Reklam
Reklam

Büyükşehir Uyardı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları sosyal medya dolandırıcılarına karşı uyardı. Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sosyal medya hesaplarını vatandaşlarla paylaşan Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları resmi olmayan hesaplar üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olmaları için uyardı.

Reklam
Büyükşehir Uyardı
23 Şubat 2021 - 18:48
Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları sosyal medya dolandırıcılarına karşı uyardı. Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sosyal medya hesaplarını vatandaşlarla paylaşan Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşları resmi olmayan hesaplar üzerinden yapılan dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olmaları için uyardı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildildi: "Son zamanlarda sosyal medya üzerinden gerek Büyükşehir Belediyemizin gerekse ilçe belediyelerimizin isimleri kullanılarak, dolandırıcılık yapma girişimleri tarafımıza bildirilmektedir.
 
Manisa Büyükşehir Belediyemizin sosyal medya hesapları aşağıda belirttiğimiz adreslerden ibarettir. Bu hesaplar dışında belediyemizin adını ve logosunu kullanıp yarışma, etkinlik vs. düzenlediğini belirterek vatandaşlarımızdan yardım ya da maddi destek isteyen sayfa ve gruplara itibar etmeyiniz. Bu tür kötü niyetli hesaplar, tarafımızca tespit edilmiş olup, konuyla ilgili haklarında hukuki takip başlatacağımızı belirtiyor, hemşehrilerimizi dikkatli olmaları konusunda uyarıyoruz."
 
 Sosyal Medya Hesaplarımız:
 
facebook.com/manisabsb
twitter.com/manisabsb
instagram.com/manisabsb 

 
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1959 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum