Reklam

Büyükşehir ,kırılan  trafik dubalarını değiştiriyor

Reklam
Büyükşehir ,kırılan  trafik dubalarını değiştiriyor
16 Şubat 2017 - 10:55 - Güncelleme: 16 Şubat 2017 - 10:59

Büyükşehir ,kırılan  trafik dubalarını değiştiriyor

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde  kırılan ,yıpranan  dubalar Manisa Büyükşehir Zabıta Trafik Dairesi görevlilerince değiştirilmeye başlandı.

Turgutlu İlçesi Atatürk Bulvarı, Akçakmak Yolu, Cumhuriyet  Caddesi’ndeki engelli park yerlerinde  bulanan trafik tubalarının eskiyenleri ,kırılanları   Manisa Büyükşehir Zabıta Trafik Dairesi görevlilerince değiştirilmeye başlandı.

Görevliler bu sabah Büyükşehir’e ait caddelere gelerek yıpranan dubaları değiştirmeye başladı. Çalışmalar ,vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Memnuiyet yarattı. Ancak dubaları kıran sorumsuz sürücüler ve vatandaşlar ise  kınandı. Dubaları sorumsuzca kıranların, Devlet malına zarar vermekten cezalandırılmaları istendi. Metin SERT

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3368 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fahri
    3 yıl önce
    Değiştirseler de bir önemi yokki. Adam bilerek ezip geçiyor park edebilmek için. Aslında bunları demir olanından takmaları lazım. Bakın o zaman bir daha değiştirmek zorunda kalıyorlar mı. Bizim milletimiz hoş laftan değil kötekten, zorbalıktan anlıyor.