Reklam

Büyükşehir İtfaiye'den Turgutlu Amirliği'ne ziyaret

Reklam
Büyükşehir İtfaiye'den Turgutlu Amirliği'ne ziyaret
21 Kasım 2019 - 17:00

Büyükşehir İtfaiye’den Turgutlu Amirliği’ne ziyaret

MANİSA Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, Turgutlu ilçe ziyareti kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu İtfaiye Amirliği’ni ve müfrezelerini ziyaret ederek, personelle buluştu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, ilçe ziyaretlerine Turgutlu ilçesi ile devam etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde bulunan itfaiye amirliği ve müfrezelerini gezerek incelemelerde bulunan İnal, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Araç, gereç ve ekipmanları yerinde inceleyen İnal, personellerle görüşerek yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Amirliği ve müfrezeleri inceleyen ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, personellere hayırlı çalışmalar dileklerini iletti. 

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1152 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum