Reklam

Büyükşehir'den Akhisar'a hayvan barınağı

Reklam
Büyükşehir'den Akhisar'a hayvan barınağı
13 Kasım 2016 - 14:26

Büyükşehir'den Akhisar'a hayvan barınağı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde yapımına başladığı modern hayvan barınağını 15 gün sonra hizmete açacak. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Akhisar'da yapımı devam eden hayvan barınağına giderek incelemelerde bulundu. Genç'e Sağlık İşleri Daire Başkanı F. Gözde Koç ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri de eşlik etti. Yapımı devam eden barınak hakkında Gözde Koç ve Doğan Ensivri'den bilgi alan Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, "Yaklaşık 6 bin metrekarelik arazi üzerine kurulan hayvan barınağının sokak hayvanlarının bakım, tedavi ve küpe işlemleri için inşa edildi. Manisa'nın en modern hayvan barınaklarından bir tanesi olacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte hayvan dostlarımız burada sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşamını sürdürecek. Barınağımız aralık ayının ortalarında bitecek. Aynısını Manisa merkeze de yapacağız" dedi. dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2754 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum