Bostan: ’Yüreği MHP ve ülkücü duygularla atanlara kapımız...

Bostan: 'Yüreği MHP ve ülkücü duygularla atanlara kapımız açık'

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Turgutlu ilçe Teşkilâtı Başkanı Gürhan Bostan: "Bu dava gönül davasıdır, gönlü bizimle çarpan herkese kapımız sonuna kadar açıktır."

Reklam
13 Aralık 2018 - 17:17 - Güncelleme: 16 Aralık 2018 - 17:51

Bostan: ‘Yüreği MHP ve ülkücü duygularla atanlara kapımız açık’

MHP Turgutlu İlçe Teşkilâtı Başkanı Gürhan Bostan: "Bu dava gönül davasıdır, gönlü bizimle çarpan herkese kapımız sonuna kadar açıktır." 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilâtına kurucu ilçe başkanı olarak atanan Başkan Gürhan Bostan, saygılı ve huzur içerisinde seçim süreci olmasını dilediği yerel seçimler öncesi birliktelik çağrısında bulunarak, “İçinde pişmanlık duygusu olan, yüreği hâlâ Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü duygularla atan tüm kardeşlerimi, arkadaşlarımı ve büyüklerimi açıkça davet ediyorum. Gelin bir olalım, hep beraber olalım.” dedi.

                  İlçe Başkanı Gürhan Bostan yaptığı açıklamada: “Geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde, partimiz üzerinde oynanan kirli oyunlar, sayın genel başkanımıza ve şahsında genel merkezimize yapılan haksız, etik olmayan ve ahlâkla bağdaşmayan yaklaşımlara karşı gösterilen mücadeledeki duruş neticesinde, bu oyunlar bozulmuş, planlar çürütülmüş ve başkaldırılar bertaraf edilmiştir. Ancak bu oyunlar sahneye koyulduğu süreçte de Milliyetçi Ülkücü harekete gönül vermiş birçok insanımız da yalan ve toz pembe tablolarla aldatılmış sanki bu dava daha ileri düzeyde temsil edilecekmiş algısı oluşturularak farklı saflara çekilmişlerdir.

         Yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte, kandırılan, duygularıyla oynanan Sayın Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli ve genel merkezimize saygıda kusuru olmamış, içinde pişmanlık duygusu olan, yüreği hâlâ Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü duygularla atan tüm kardeşlerimi, arkadaşlarımı ve büyüklerimi açıkça davet ediyorum. Gelin bir olalım, hep beraber olalım. Bu dava gönül davasıdır, gönlü bizimle çarpan herkese kapımız sonuna kadar açıktır.” dedi. Bostan, yerel seçimlerin itidalli, saygılı ve huzur içerisinde bir seçim süreci olmasını diledi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: HABER MERKEZİ
Bu haber 2374 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ÜLKE SEVDALISI
    2 ay önce
    REİS NE DÜŞÜNÜRSE MİLLETİN FAYDASINADIR. MANİSA İÇİN NE DERSE BİZİM İÇİN EMİRDİR. MANİSADA ADAY ÇIKARMIYORSA VARDIR BİR BİLDİĞİ. REİS BU YOL DİKENLİ VE ZORLUDUR DEMİŞTİ. NE DEMEK İSTEDİĞİNİ ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM. ARKAMA DÖNÜP BAKTIĞIMDA DİKENLERE TAKILIP KALANLARI GÖRÜYORUM. MENFAATİ İÇİN PARTİDE OLANLAR BELLİ OLUYOR. BU SEVDA MENFAAT İÇİN DEĞİL ÖNCE ALLAH SONRA VATAN İÇİNDİR. REİSİN MANİSADAN ADAY ÇIKARMAMASI BİRİLERİNİN ZORUNA GİDİYORSA İŞTE KAPI İŞTE YOL. HERKES KENDİ YOLUNA. SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞANA SELAM OLSUN.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Şehrimizin idarecilerini görev davet ediyoruz'
'Şehrimizin idarecilerini görev davet ediyoruz'
Olympos dağcıları ile Kurşunlu Kaplıcaları parkuru
Olympos dağcıları ile Kurşunlu Kaplıcaları parkuru