Reklam
Reklam

'Biz de varız' diyen Gamalı Köftecisi'ne teşekkür plaketi

Turgutlu Devlet Hastanesi yönetimi, koronavirüs salgını döneminde hastaneye yaptığı katkıları nedeniyle Gamalı Köftecisi işletmecisi Şevki Atman'a teşekkür plaketi takdim etti.

Reklam
'Biz de varız' diyen Gamalı Köftecisi'ne teşekkür plaketi
24 Haziran 2020 - 16:31 - Güncelleme: 24 Haziran 2020 - 18:02

'Biz de varız' diyen Gamalı Köftecisi'ne teşekkür plaketi
 
TURGUTLU Devlet Hastanesi yönetimi, koronavirüs salgını döneminde hastaneye yaptığı katkıları nedeniyle Gamalı Köftecisi işletmecisi Şevki Atman'a teşekkür plaketi takdim etti.
            Turgutlu ilçesinin dededen toruna geçen lezzetin adı Gamalı Köftecisi'ne bir plaket de Turgutlu Devlet Hastanesi’nden geldi. Hastane Müdürü Mustafa Ergun ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Cemile Baş Kayhan, Gamalı Köftecisi'ni ziyaret ederek pandemi erken döneminde katkıları için işletmeci Şevki Atman'a teşekkür plaketi sundu.
            Ayrım yapmadan herkese destek olan Gamalı Köftecisi'nin işletmecisi Şevki Atman yaptığı açıklamada: "Tüm dünyada yaşanan salgın döneminde, "BendeVarımkampanyasına elimizden geldiğince destekte bulunmuştuk. Bulunduğumuz destekler için bizi ziyaret ederek plaket takdim eden Turgutlu Devlet Hastanesi yetkililerine çok teşekkür ederiz. Aynı gemide aynı sorunlarla karşılaşırken biz duyarsız kalamazdık. Ailenizin Köftecisi Gamalı olarak her zaman Turgutlu'nun her zaman yanında ve destekçisi olduğumuzu belirtiriz."

Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4733 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum