Reklam
Reklam

Bilgikent Anadolu Lisesi'nden üniversite gezisi

BİLGİKENT Anadolu Lisesi mesleki tanıtım çalışmaları kapsamında, geçtiğimiz cuma günü Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik “İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’ ne bir gezi düzenlendi

Reklam
Bilgikent Anadolu Lisesi'nden üniversite gezisi
09 Aralık 2019 - 18:11

Bilgikent Anadolu Lisesi’nden üniversite gezisi

BİLGİKENT Anadolu Lisesi mesleki tanıtım çalışmaları kapsamında, geçtiğimiz cuma günü Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik “İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’ ne bir gezi düzenlendi.

Bilgikent Anadolu Lisesinden yapılan açıklamada: “Üniversite tanıtım gezilerinin öğrencilerin kariyer planlarını yapmalarında yardımcı ve seçimlerinde yol gösterici olduğuna, aynı zamanda üniversite kültürü, olanakları, bölümler, öğrenci yaşamı vb. konularda yerinde bilgiler edinmenin öğrencilerimizin motivasyonlarının arttığına, bakış açılarının daha da genişlediğine inanıyoruz.

Amacımız; üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerimizin; hedeflerini netleştirmelerinde yardımcı olabilmek, motivasyonlarını arttırmayı sağlamak, istedikleri ve hedefledikleri üniversiteleri yerinde ziyaret etmelerini ve üniversite ortamını gözlemleyebilmelerine yardımcı olmak, meslekler hakkında öğretim üyelerinden, üniversite ve üniversitede yaşam hakkında; tanıtım biriminde görevli üniversite öğrencilerinden bilgi almalarına yardımcı olmak. Öğrencilerimize üniversiteyi ve lisans programlarını doğrudan tanıma olanağı sunan gezide; öğrencilerimiz bölümler hakkında bilgi aldılar, okulun fiziki yapısını, sosyal etkinlik alanlarını tanımış oldular.” denildi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1800 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum