• Reklam
Belediye Başkan Aday Adaylarına sorular!
Reklam
Reklam

Belediye Başkan Aday Adaylarına sorular!

Necip KARADUMAN'ın serbest kürsü yazısı

Reklam
Reklam
06 Kasım 2013 - 17:25 - Güncelleme: 07 Kasım 2013 - 14:07

Belediye Başkan Aday Adaylarına sorular

1-Şehitlere kellle denmesine ne diyorsunuz?

2-Avrupa’da üzümlerini satabilmek için mason olmaya ne diyorsunuz?

3-Yahudi’den başkalarına verilmeyen,Yüksek Cesaret Ödülünü Yahudiler Başbakan R.T.E.’ye verildi.Buna ne diyorsunuz?

4-Irak’da 6 bin kadının ırzına geçen, bir milyondan fazla müslümanı öldüren ABD askerlerine dua eden R.T.E nasıl bakıyorsunuz?

5-Müslüman ülke Libya’ya karşı gavurların yanında yer alıp uçakların Libya’ya İzmir’de gidip Libya halkına bomba yağdırmasına nasıl bakıyorsunuz?

6-Arınç’ın Musulcalı köyünden çiftçi Süleyman Aksu’yu kovmasını nasıl karşılıyorsunuz?

7-Koza Pazarı Kavşağı’na konan renksiz ay ve yıldıza nasıl bakıyor,ay ve yıldızın kenarlarına siyah şerit takılmış,bunları uygun buluyor mu sunuz?Yoksa Türk kanından meydana gelen bayrağımızın aslına uygun olarak konmasını isret misiniz?

8-Arınç’ın bende olsam dağa çıkardım sözüne ne diyorsunuz?

9-B.M.C firması gelecekti.Turgutlu’muza tank yapıp Türk ordusuna kanadıracaktık.Turgutlu’dan yüzlerce işçi çalışacaktı,neden gelmedi.Sizler getirmeyi düşünüyormusunuz?

10-Bazı yerlerde T.C kaldırılmak istendi.Sizler bunu uygun buluyor musunuz?Yoksa karşımısınız?

11-Türk Milliyeçilerini ayak altına alıyorum diyenler var,sizlerde aynı mı  düşünüyorsunuz yoksa, karşımısınız?

12-Turgutlu’nun yegane tarihi köprüsü, Kısmalı Köprüsüdür. 5 yıl önce 9 trilyon para çıkarıldı il genel meclisinden ve köprü gelip incelendi,resimleri çıktıTurgutlu Havadis Gazetesinde ve Ege’nin en uzun köprüsü diye övüldü.Amma sonu fos çıktı.Bu hususta il genel meclis üyelerimizi,kınıyorum.Bu köprü ile ABD’nin kuruluş tarihi rarsnda 30 yıl var,bunu da iyi öğrenin.

13-Turgutlu'da çok hırsızlık oluyor,uyuşturucu gayet çok,emniyetle bu hususta çalışmalarınız ne olacak.?

14-Turgutlu için olumlu düşünceleriniz nedir? Halka açıklayın ve ben de başarılı bir muhtar olarak 10 yıl hizmet verdiğim ve 1992 yılında yılın muhtarı seçilme şerefine nail olup elimde Cumhuriyetin 70.yılında Başbakan Süleyman Demirel imzalı Muhtarlar Federasyonundan belgeli MUHTAR olarak Turgutlu’muz için birşeylerin yapılmasını görmek ve duymak isterim.

                                                   Necip KARADUMAN

                                                    Özyurt Mh.Eski Muhtarı

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 6159 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • abuzittin abuzittin
  6 yıl önce

  Mesut çalış ne çabuk unuttun zamanında karayollarını mahkemeye verip yenı asır gazetesıne çıktığın gunlerı insanların eleştiri hakları vardır sen kendinde bu hakkı buluyor isen başkalarınında hakkına saygı duymayı bilmelisin

 • MİSAFİR
  6 yıl önce

  bir soru da benden. sizde her akp li belediye başkanı gibi zenginleşecek misiniz?

 • abuzittin abuzittin
  6 yıl önce

  Muhtarım helal sana ama bu cevapları asla alamazsın çünkü bu soruları yanıtlayacak babayiğit yok bu ülke de birileride yorumculardan ya sabır ya sabır demiş neden gücünemi gitti sorular

 • esin
  6 yıl önce

  senin gibi dimi mesut çalış !!!!! yaşına hürmet edip çeneni kapatman lazım. özgürce düşünmüş söylemiş içinden geçenleri. katır falan seviyen belli senin. oyüzden burlarda boşuna çeneni yorma. yaşına saygıdan susmayan katır sensin.haddini bil. saygı öğren azıcık.

 • mesut çalış
  6 yıl önce

  ya sabır ya sabır ya sabır.. kimi durur tuzluk gibi ortada kimi bağırır katır gibi meydanda

 • taffana yetmişsekiz
  6 yıl önce

  vallahi sayın muhtar amca doğruları yazmışsında buna bir yetkili çıkıp cevap verecekmi acaba.bu yukarıdakiler saçma veya böyle söylemek istenmedi diye savunma da yapabilirler.kabullenmezler yada ciddiye almazlar.bunu sandıkta bulursun cevabını.

 • mimoza
  6 yıl önce

  Sorularınızın cevabını hiç bir zaman alamıycaz herkez rant peşinde..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turgutluspor devreye 3 puanla girdi
Turgutluspor devreye 3 puanla girdi
CHP'de Hüseyin Oğuz adaylığını duyurdu
CHP'de Hüseyin Oğuz adaylığını duyurdu