Reklam
Reklam

Bayramda can dostlar unutulmadı

Sokak hayvanları için özveriyle çalışan Turgutlu Hayvanları Koruma Derneği (TURHAKDER), Kurban Bayramı sürecinde sokak hayvanlarına mama desteği gerçekleştirdi.

Reklam
Bayramda can dostlar unutulmadı
22 Temmuz 2021 - 12:38
Bayramda can dostlar unutulmadı

TURGUTLU’da Kurban Bayramı sürecinde can dostlar unutulmadı. Sokak hayvanları için özveriyle çalışan Turgutlu Hayvanları Koruma Derneği (TURHAKDER), Kurban Bayramı sürecinde sokak hayvanlarına mama desteği gerçekleştirdi.
Turhakder, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada: “Bayramın ilk günü ve biz @ikramkorkmazer’den aldığımız kemikleri et parçalarını çöplükteki çocuklara götürdük, dağıttık. Sizler de et kemik parçalarınızı götürüp çöplükteki çocuklara bırakabilirsiniz. Onları mağdur durumda bırakmayalım.” dedi. Haber Merkezi

 
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 681 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum