Reklam

Başkan Yardımcısı Tunç'tan vatandaşlara 'dolandırıcılık' uyarısı

Tunç, Turgutlu Belediyesi ve kendisinin adı altında para isteyen dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Reklam
Başkan Yardımcısı Tunç'tan vatandaşlara 'dolandırıcılık' uyarısı
04 Ekim 2018 - 14:23 - Güncelleme: 07 Ekim 2018 - 00:02

Başkan Yardımcısı Tunç’tan vatandaşlara ‘dolandırıcılık’ uyarısı

TURGUTLU Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç, Turgutlu Belediye Başkanlığı ve kendisinin adı altında ‘ilik kanseri kardeşimiz için 28 bin liraya ihtiyacımız var’ denilerek para isteyen dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı. Böyle bir şeyin aslı astarı olamayacağını söyleyen Tunç, şikayetçi olduğunu dile getirdi.

            ‘Ben Turgutlu Belediye Başkanlığından, Başkan Yardımcısı İskender Tunç. İlik kanseri bir kardeşimiz var. 28 bin liraya ihtiyacımız var’ şeklinde vatandaşların aranarak dolandırılmaya çalışılması ihbarlarının artması üzerine Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç harekete geçti. Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden Tunç durumu bildirerek şikayetçi oldu.

Hiçbir şekilde böyle bir şeyin içinde olmadığını belirten Başkan Yardımcısı İskender Tunç: “Kesinlikle hiçbir şahsa, hiçbir kuruluşa buradan gidip para toplayın demedim, demem de. Böyle birşeyin aslı astarı yoktur. Benimle ve belediyemizle de alakası yoktur. Belediyemizin de adını kullanarak lekelemeye, kirletmeye çalışıyorlar. Şikayetimi Emniyet Müdürümüz Volkan Bey’e ilettim, gerekenin yapılacağını söyledi.” dedi. Doğan ÇİZMECİ - Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3360 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum