Reklam
Reklam

Başkan Yardımcısı Daşkan'a şantaj!

-Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan’ı, özel fotoğraflarıyla tehdit edip, para ve görevinden istifa etmesini istediler.

Reklam
Başkan Yardımcısı Daşkan'a şantaj!
25 Şubat 2021 - 20:25 - Güncelleme: 25 Şubat 2021 - 20:50
Başkan Yardımcısı Daşkan’a şantaj!

-Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan’ı, özel fotoğraflarıyla tehdit edip, para ve görevinden istifa etmesini istediler.

MANİSA’nın Turgutlu ilçesinde CHP’li Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, kim tarafından yönetildiği belli olmayan sosyal medya hesaplarından yayınlanan özel fotoğraflarıyla ilgili yaptığı açıklamada, kendisinin tehdit edildiğini ve tehditle istifa etmesinin istendiğini açıkladı. Daşkan sosyal medyadan yaptığı açıklamasında, kendisini tehdit ettiğini iddia ettiği kişiyle whatsapp yazışmalarını da paylaştı. Görüntülerde Ahmet Daşkan’ın konuştuğu kişinin, Daşkan’ın özel fotoğraflarını yayınlamama karşılığında görevinden istifa etmesini istediği mesajlar yer alıyor.
MONTAJ YAPILAN FOTOĞRAFI PAYLAŞIP TEHDİT ETMİŞLER!
Bugün sosyal medya hesaplarında yayınlanan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan’ın özel fotoğraflarından sonra, Daşkan bir açıklama yaptı. Daşkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “18.02.2021 tarihinde 21.26 saatinde tarafıma 0534 926 5257 numaralı telefonun WhatsApp hattından mesaj atılarak tehdit ve şantajla para ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden istifa etmem istenmiştir.
Yukarıdaki tarihten itibaren 25.02.2021 tarihine kadar aşağıda yazışmaları paylaştığım kişi veya kişiler irtibatlarını hiç kesmeyerek sürekli olarak tarafıma şantajda bulunmuş ancak benden bir şey alamayacaklarını düşündükleri noktada sahte sosyal medya hesaplarıyla 2008 yılında çekilmiş olan bir fotoğraf ile fotomontaj yaptıkları çok belli olan bir fotoğraf paylaşılmıştır. Evliliğimden önce bekar olduğum bir dönemde çekilen fotoğraf şu anda yapmış olduğum kamu göreviyle hiçbir şekilde bağlantısı olmayıp o dönem yaşananlar özel hayatımla ilgilidir. Seçimi kazandığımız günden bu yana planlı ve programlı olarak hem şahsıma hem de mesai arkadaşlarıma ve belediyemize yapılan bu alçakça saldırıların karşısında yılmadan halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu ve bunun gibi çirkin saldırıları gerçekleştirenlerle, bu zehirli dili kullananlar ile Yüce Türk Mahkemelerinde hesaplaşacağız.” Hasan Deniz ÇİZMECİ
 
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 7391 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum