Reklam

Başkan Vatansever'in yeni iş yeri yoğun katılımla açıldı

Kahveciler Odası Başkanı Cenk Vatansever’in yeni iş yeri yoğun katılımla açıldı.

Reklam
Başkan Vatansever'in yeni iş yeri yoğun katılımla açıldı
04 Ekim 2019 - 17:50 - Güncelleme: 06 Ekim 2019 - 16:25

Başkan Vatansever’in yeni iş yeri yoğun katılımla açıldı

TURGUTLU İlçesi Kahveciler Odası Başkanı Cenk Vatansever’in yeni iş yeri yoğun katılımla açıldı.

Şehitler Mahallesi Yedi Eylül Yolu No: 119’da bulunan Turgut Tezcan Kıraathanesinin saat 14.00’te gerçekleştirilen açılışına Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, İlçe Jandarma Komutanı Jand. Yüzb. Halim Karaer, Türkiye Kahveciler Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Hasan Geriter, TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, TUTSO Meclis Başkanı Yavuz Semizler, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Cenk Vatansever, konukları karşılayarak yakından ilgilendi.

Federasyon Başkanı Ağaoğlu: “Bugün burada olmak gerçekten çok önemli. Beni duygulandırdı. Kahvehane kültürü biliyorsunuz Osmanlı’dan gelen bir kültür. Bunları modernize etmek bizim mesleğimizin ana temelidir. Müşterilerimize daha iyi hizmet etmemiz lazım. Gün geçtikçe teknoloji ilerliyor, bunun altında ezilmemek lazım. Cenk başkanımızın böyle bir kıraathaneyi kazandırması örnek bir davranış olmuştur. Son dönemlerde ekonomik kriz de var. Şartlar ağırlaştı, eski paraları kazanamıyoruz ama çaylarımız demli, gözlerimiz nemli demiyoruz. Biz müşterilerimizin, vatandaşımızın 7/24 emrindeyiz. Tüm esnaf arkadaşlarımızın Allah yardımcısı olsun.” dedi.

MESOB Başkanı Geriter ise, “Bu güzel ekmek teknesini Cenk kardeşimi yürekten tebrik ediyorum. İçinde bulunduğumuz bu ortamda böyle bir iş yerini açmak cesaret ve yürek ister. Cenk kardeşimiz hem cesaretli, hem de yürekli. Kendisini tebrik ediyorum.” diye konuştu. Belediye Başkanı Çetin Akın da, Vatansever’e hayırlı işler, bol müşteriler diledi.

Başkan Vatansever’e, Federasyon Başkanı Ağaoğlu tarafından plaket takdim edildi. Konuşmalarının ardından iş yerinin açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Açılışta Lokmacı Ceyhun Uşak tarafından dökülen lokmalar da vatandaşlara dağıtıldı. Vatansever, açılış töreninde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2234 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum