Reklam
Reklam

Başkan Şirin: 'Ekiplerimiz sabahtan beri yoğun mesai harcıyor'

MHP’li Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, vatandaşların bir mağduriyet yaşamamaları adına ekiplerin sabahtan beri bölgede yoğun mesai harcadığını belirtti.

Reklam
Reklam
15 Ocak 2019 - 19:14 - Güncelleme: 15 Ocak 2019 - 20:41

Başkan Şirin: 'Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için ekiplerimiz yoğun mesai harcıyor'

Belediye Başkanı Turgay Şirin: “Özellikle şehir merkezimizdeki vatandaşlarımızdan ricam, eğer aciliyet yoksa kar lastiği ve zinciri olmayan araçlarla söz konusu bölgelerimize keyfi olarak ulaşım sağlamaya çalışmamasıdır.”

TURGUTLU İlçesinin yüksek kesimlerde öğle saatlerinde başlayan kar yağışı, özellikle Dağmarmara bölgesindeki Kabaçınar, Hacıisalar, Ören, Kuşlar, Yunusdere gibi mahalleler ile Ovacık Yaylası'nda etkili oldu. Kar kalınlığı yer yer 5 santimetreyi buldu. Alınan tedbirler sonucu ise herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı kaydedildi. Ancak kara hazırlıksız yakalan araçlar köylerden gelen traktörlerle kenara çekildi.

MHP’li Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, vatandaşların bir mağduriyet yaşamamaları adına ekiplerin sabahtan beri bölgede yoğun mesai harcadığını belirtti. Başkan Şirin: “Özellikle şehir merkezimizdeki vatandaşlarımızdan ricam, eğer aciliyet yoksa kar lastiği ve zinciri olmayan araçlarla söz konusu bölgelerimize keyfi olarak ulaşım sağlamaya çalışmamasıdır. Dağmarmara Bölgemiz'deki kar yağışı akşam saatlerinden bu yana hızını arttırdı. Bölgede ikamet eden vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına ekiplerimiz sabahtan beri bölgede yoğun mesai harcıyor. Çalışmalarımız gece boyunca da aralıksız sürecek. Özellikle şehir merkezimizdeki vatandaşlarımızdan ricam, eğer aciliyet yoksa kar lastiği ve zinciri olmayan araçlarla söz konusu bölgelerimize keyfi olarak ulaşım sağlamaya çalışmamasıdır. Kar yağışı gerçekten muhteşem görüntülere sahne oluyor ancak sizlerin can ve mal güvenliği her şeyden önemli. Ekiplerimizin de verimli çalışabilmesi için bu konuda hassasiyet göstereceğinizi umut ediyor, iyi akşamlar diliyorum.” dedi.

ERKAN ŞİMŞEK 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3041 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum