Reklam
Reklam

Başkan Coşkun yeniden başkanlığa adaylığını duyurdu

Turgutlu'da 6 yıldır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevini yürüten Hasan Hüseyin Coşkun, Ocak ayında yapılacak seçim öncesi adaylığını sosyal medya hesabından duyurarak tüm üyelerinin desteğini beklediğini belirtti. 

Reklam
Başkan Coşkun yeniden başkanlığa adaylığını duyurdu
17 Ekim 2020 - 15:50

Başkan Coşkun yeniden başkanlığa adaylığını duyurdu

TURGUTLU İlçesinde 6 yıldır Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevini yürüten Hasan Hüseyin Coşkun, Ocak ayında yapılacak seçim öncesi adaylığını sosyal medya hesabından duyurarak tüm üyelerinin desteğini beklediğini belirtti. 
    Turgutlu’da 12 yıl yöneticilik yaptığı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde 6 yıldır başkanlık görevini yürüten ve çalışmalarıyla üyelerinin takdirini kazanan Hasan Hüseyin Coşkun, 2021 yılının Ocak ayında yapılması planlanan kooperatif başkanlığı seçimlerinde yeniden aday olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. 
    Başkan Coşkun yaptığı açıklamada: “Tüm esnaf kefalet üyelerime duyurumdur. Ocak 2021 seçimlerine Allah ömür verirse adayım. Tüm üyelerimin desteğini bekliyorum. Turgutlulu esnaflarımıza hayırlı olur inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1503 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum