Reklam
Reklam

Başkan Alhan'a, Osmangazi Belediye Başkanı Dündar'dan ziyaret

Reklam
Başkan Alhan'a, Osmangazi Belediye Başkanı Dündar'dan ziyaret
24 Ekim 2020 - 15:31
Başkan Alhan’a, Osmangazi Belediye Başkanı Dündar’dan ziyaret

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı hizmet binasında ağırladı. Karşılıklı hediyelerin takdim edildiği ziyarette her iki ilçenin Belediye Başkanları yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verirken, ayrıca birbirlerine kolaylıklar diledi.


AHMETLİ Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile AK Parti kurucu üyesi ve 22. dönem İstanbul milletvekili İlhan Albayrak’ı ağırladı. Belediye hizmet binasında gerçekleşen ziyarette ayrıca Ahmetli Belediye Başkan Yardımcısı Tuğrul Dinçer ile Manisa Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Salih Tekeli de yer aldı. 
Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a ziyarettinden dolayı teşekkür ettiğini ifade ederken “kıymetli dostum Mustafa Bey’in bu nazik ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendisiyle yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında istişarede bulunduk. En kısa sürede de bir iade-i ziyaret gerçekleştirmeyi düşünüyoruz” dedi. Gösterilen misafirperverlikten dolayı memnuniyetini ifade eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ise “kıymetli meslektaşım Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ve personeli bizleri güzel bir şekilde misafir etti. Kendilerine ve personeline teşekkür ediyor, yapacakları çalışmalarda Başkanımıza kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu. Dostane bir şekilde geçen ziyaret karşılıklı hediyelerin takdim edilmesiyle son buldu.

Haber Merkezi
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1452 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum