Reklam

Başevirgen ve Oğuz Makedonya Göçmenleri Derneği'ni ziyaret etti

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ve CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Makedonya Göçmenleri Derneğini ziyaret etti.

Reklam
Başevirgen ve Oğuz Makedonya Göçmenleri Derneği'ni ziyaret etti
13 Mayıs 2020 - 19:35 - Güncelleme: 15 Mayıs 2020 - 00:07

Başevirgen ve Oğuz, Makedonya Göçmenleri Derneği’ni ziyaret etti
 
CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ve CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, Makedonya Göçmenleri Derneğini ziyaret etti. CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, CHP Turgutlu Belediye Meclis Üyeleri Fehmi Gülen, Barış Erbaş, Acarlar Mahalle Muhtarı İsmail Bozefe ile birlikte Makedonya Göçmenleri Derneği’ne ziyarette bulundu. CHP’li heyet, dernek başkanı Ercan Özduman ve dernek yöneticileriyle fikir alışverişinde bulundu. CHP’liler mahalle sakinleriyle bir araya gelip görüşmeler yaptı.
 
Haber Merkezi
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1780 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum