Başevirgen ve Akın'dan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na ziyaret

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Reklam
Başevirgen ve Akın'dan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na ziyaret
09 Ekim 2019 - 01:10

Başevirgen ve Akın’dan, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na ziyaret

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) CHP Grup Toplantısına toplantısına katılan CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

            CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve partili Ali Nasuhoğlu, CHP’nin grup toplantısına katıldı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme ilişkin açıklamalarını dinleyen Milletvekili Başevirgen, Başkan Akın ve Nasuhoğlu ile birlikte toplantı sonrasında Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Grup Başkanvekili Özgür Özel’i makamlarında ziyaret ederek gündemi konuştular. Ziyarette CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu da yer aldı.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1835 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum