Reklam

Başevirgen: 'Manisalı Bakan, Manisa'yı unuttu'

Başevirgen: ‘Manisalı Bakan, Manisa’yı unuttu’ CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, ‘üzüm 10 TL’nin altına düşmeyecek’ diyen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin sözünde durması gerektiğini dile getirdi.

Reklam
Başevirgen: 'Manisalı Bakan, Manisa'yı unuttu'
19 Eylül 2019 - 14:26

Başevirgen: ‘Manisalı Bakan, Manisa’yı unuttu’

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, ‘üzüm 10 TL’nin altına düşmeyecek’ diyen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin sözünde durması gerektiğini dile getirdi.

Üzüm TMO’da 8-9 TL’den alınıyor!

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Salihli İlçesinde Tariş ve TMO’yu ziyaret etti. Üzüm alımlarını yerinden inceleyen Başevirgen: “Bakan Pakdemirli’nin, en düşük üzüm fiyatı 10 TL olmalıdır açıklamasının ardından 8-9 TL’den alınan üzümler çiftçinin belini bükmektedir. Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel, Milletvekilimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Salihli ilçe Başkanımız İsmet Kocabıyık, ilçe örgütümüz ve Ziraat Odası Başkanımız Cem Yalvaç ile birlikte TARİŞ ve TMO’ya ziyaretlerimizi yaparak üzüm alımlarını yerinde inceledik. Üzüm 10 TL’nin altına düşmeyecek diyen Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli sözünde dursun!” dedi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1294 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HASAN HÜSEYİN
    8 ay önce
    URGANLILI BELEDİYE BAŞKANI DA URGANLIYI UNUTTU SAYIN VEKİLİM...BUNU DA BASINA Bİ AÇIKLA LÜTFEN.