Reklam
Reklam

Aydın: 'TUTSO hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor'

Üyeye 5 yıldızlı hizmet vermek amacıyla oluşturulan Akreditasyon sistemi içerisine 2012 yılında dahil olan TUTSO bir denetimi daha sistemi iyileştirmeye yönelik adımlar atarak geçirdi.

Reklam
Reklam
Aydın: 'TUTSO hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor'
06 Kasım 2018 - 11:53

Aydın: ‘TUTSO hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor’

Üyeye 5 yıldızlı hizmet vermek amacıyla oluşturulan Akreditasyon sistemi içerisine 2012 yılında dahil olan TUTSO bir denetimi daha sistemi iyileştirmeye yönelik adımlar atarak geçirdi.

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında gerçekleştirilen akreditasyon denetimini başarıyla tamamlandı.

TOBB Oda Akreditasyon denetimi, TOBB adına Türk Loydu baş denetçisi Özlem Özkan Bocutoğlu tarafından 31 Ekim-1 Kasım tarihlerinde gerçekleştirildi. Denetimde temel yeterlilikler alanında 8, temel hizmetler alanında 5 olmak üzere 13 madde ve alt kriterleri üzerinden TUTSO’nun çalışma ve faaliyetleri incelendi.

Akreditasyon sistemi ile ilgili değerlendirme yapan Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın; “Oda Sistemimizin iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan Akreditasyon Sistemi; EUROCHAMBRES ve İngiltere Odalar Birliği işbirliği ile İngiltere ve Almanya Oda sistemlerinin en iyi uygulamaları da dikkate alınarak, 2001 yılında Oda Akreditasyon Modeli olarak Birliğimiz tarafından geliştirilmiştir.

Odamız bu hizmet yarışında; TOBB’un verdiği yetki ile Türk Loydu tarafından verdiği temel hizmetler ve temel yeterlilikler bazında 13 maddeden denetlendi. Oda akreditasyon sistemi içerisinde yapılan denetim neticesinde Odamızın temel hizmetler ve yeterlilikler bazında akreditasyonunun devamına karar verildi. Bu demek oluyor ki; Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyor ve üyelerimize, ilçemize, bölgemize ve ülkemize hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi. ÖZEL

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1707 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum