Reklam

Ay'ın her dönüşümü büyülemeye devam ediyor

Reklam
Ay'ın her dönüşümü büyülemeye devam ediyor
06 Haziran 2020 - 11:17 - Güncelleme: 06 Haziran 2020 - 11:21

Ay’ın her dönüşümü büyülemeye devam ediyor

GECEYİ aydınlatan, binlerce sürüsünü onun ışığında geceden sabaha kadar otlatan çobanların yol arkadaşı, Ramazan ayları öncesinden ve sonrasındaki gerek Hilal görünümü gerekse farklı görünümüyle onu hayranlıkla izleyenleri büyüleyen O ‘ay’ bu kez de Dolunay yüzünü bizlere gösterdi.
Manisa Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde oturanlar Spil’in tepesindeki Dolunay görüntüsündeki Ay’a saatlerce hayranlıkla izlediler. Dolunay konumundaki Ay, Manisa’nın Turgutlu ilçesi ve diğer  ilçelerinde evlerinin balkonlarından ve çalıştıkları işyerlerinin bahçelerinden izleyenleri adeta yine büyülemeyi başardı. Onun eşsiz ve gizemli görüntüsünü cep telefonları çekmeyi ihmal etmeyenler arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi grubundaki itfaiyeciler de vardı. Ahmet ÜNSAL

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1362 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum