Reklam
Reklam
Reklam

Atlas OSGB yeni yerinde hizmete girdi

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren ve Hacı Ömer Özer ve Tamer Çalış’ın işletmeciliğini yaptığı Atlas Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ticaret Limited Şirketi taşındığı yeni yerinde hizmete girdi.

Reklam
06 Ekim 2017 - 12:46 - Güncelleme: 06 Ekim 2017 - 15:41

 

Atlas OSGB yeni yerinde hizmete girdi

Kaymakam Turan: "Hasetle, fesatla makamlara gelinmez, kalınmaz. Mesele Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar olduğunu görmektir. İlelebet bayrağının dalgalandığını görmektir."

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde, 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren ve Dr.Hacı Ömer Özer ve Tamer Çalış’ın işletmeciliğini yaptığı Atlas Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ticaret Limited Şirketi taşındığı yeni yerinde hizmete girdi.

            İş sağlığı ve iş güvenliği sektöründe hizmet veren Atlas OSGB, Cuma günü saat 10.30’da kalabalık katılımla, Cumhuriyet Mahallesi Kervan Yolu Caddesi No: 263/A’daki yeni yerinde açıldı. Açılış törenine Kaymakam Uğur Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Emniyet Müdür Yardımcısı Volkan Parıldar, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın Turgutlu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Mümin Yürek,  ile çok sayıda seçkin davetli katıldı.

            Kokteyl eşliğinde gerçekleştirilen açılışta Kaymakam Uğur Turan, işyeri sahipleri Ömer Özer ve Tamer Çalış’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  

Kaymakam Turan yaptığı açılış konuşmasında: "Evvela birbirimizi sevmemiz lazım. Hepimizin bir gönlü var. Bu gönül Türkiye için atıyor. Hepimizim ortak amacı Türkiye’ye hizmet etmek. Biraz yorulmadan, çile çekmeden memleket yücelir mi zannediyorsunuz?  Bu mudur Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak? Cumhuriyet Bayramı’nı idrak etmek bu mudur? Eleştireceğiz, eleştirileceğiz. Takdir etmesini de bileceğiz. Hasetle, fesatla makamlara gelinmez, kalınmaz. Mesele Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar olduğunu görmektir. İlelebet bayrağının dalgalandığını görmektir. Siz bugün Turgutlu’nun kalkınmasından, gelişmesinden kamu ve özel sektör olarak sorumlusunuz, sorumluyuz. Orkestra şefi olmak için gayret ediyorum. Araları açmak için gayret etmiyorum.” diye konuştu.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Kaymakam Turan ve beraberindekiler, işyerini gezdi. İşyeri sahiplerinden Tamer Çalış, protokole iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda kısa bir eğitim verdi. Kaymakam Turan ve TUTSO Başkanı Aydın baret takarak objektiflere poz verdi.

            Konuklarla yakından ilgilenen ortaklar Dr.Özer ve Çalış, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Doğan ÇİZMECİ – Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 12598 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum