Reklam
Reklam
Reklam

Atlas OSGB profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla 7.yılında

Reklam
Atlas OSGB profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla 7.yılında
22 Şubat 2020 - 18:45 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 12:33

Atlas OSGB profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla 7.yılında
Şirket sahibi Tamer Çalış, Atlas Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, kaliteden ödün vermeden uzun vadeli çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurarak, güvenilir, saygın, sektöründe öncü ve tercih edilen bir marka olmanın en büyük hedeflerinin başında yer aldığını belirtti. 


TURGUTLU İlçesinde, hizmete girdiğinden bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında emin adımlarla büyüyen Atlas Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla 7.yılına girmenin mutluluğunu yaşadı. 
    İlçede 2013 yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren, işletmeciliğini Tamer Çalış'ın yaptığı Atlas OSGB'de kuruluşun 7.yılı kutlandı. Cumhuriyet Mahallesi Kervan Yolu No: 263 sayılı yerde bulunan Atlas OSGB, Turgutlu ve çevresinde bulunan birçok işletmenin ve fabrikalara iş sağlığı ve iş güvenliği hizmeti vermekte. 
    Atlas Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nin yasal olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirildiğinin altını çizen şirket sahibi Tamer Çalış, işyerlerine, iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerini vermek üzere kurulmuş, mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip, İş Sağlığı ve İş Güvenliği profesyonellerinin ( İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli ) oluşturduğu özel bir kuruluş olduklarını dile getirdi. 
     Çalış açıklamasının devamında: "2013 yılından itibaren Turgutlu İlçemiz ve İl sınırımızda bulunan işletme ve fabrikalara  İş Sağlığı ve İş Güvenliği hizmeti vermekteyiz. Mesleki etik değerlere saygılı, yasal standart ve mevzuatlara hakim, sorumluluklarını bilen aynı zamanda uygulayan, bilgili ve tecrübeli İSG Profesyonelleriyiz. ATLAS OSGB Şirketi olarak en büyük hedefimiz; Kaliteden ödün vermeden uzun vadeli çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurarak, güvenilir, saygın, sektöründe öncü ve tercih edilen bir marka olmaktır." ifadelerine yer verdi.


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1986 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum