Reklam
Reklam
Reklam

ATLAS OSGB'den Turgutlu Belediyesi'nde acil durum tatbikatı

İşletmeciliğini Tamer Çalış'ın yaptığı ATLAS OSGB Ltd. Şti. tarafından, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında Turgutlu Belediyesi Hizmet Binasında Acil Durum Tahliye tatbikatı gerçekleştirildi.

Reklam
ATLAS OSGB'den Turgutlu Belediyesi'nde acil durum tatbikatı
19 Aralık 2019 - 17:31 - Güncelleme: 20 Aralık 2019 - 20:37

ATLAS OSGB'den Turgutlu Belediyesi’nde acil durum tatbikatı

TURGUTLU İlçesinde 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren ve işletmeciliğini Tamer Çalış'ın yaptığı ATLAS OSGB Ltd. Şti. tarafından, İş Sağlığı ve İş Güvenliği kapsamında Turgutlu Belediyesi Hizmet Binasında Acil Durum Tahliye tatbikatı gerçekleştirildi.
Hazırlanan tahliye senaryosuna göre, hedeflenen sürede tüm belediye çalışanları Belediye Binasından güvenli bir şekilde tahliye edildi. Tatbikat esnasında Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan, Fırat Honaz, Evren Erbaş Ser ve Mithat Erden de binadan ayrıldı.
Senaryo gereği, içeride mahsur kalan yaralılara, işyeri hekimi Dr. Levent Çidik, işyeri hemşiresi Nalan Şilit ve belediye acil durum kurtarma ekipleri tarafından başarılı bir şekilde tahliye ve ilkyardım uygulandı. Tatbikat sonrasında, bina içerisindeki tahliye tatbikatı ile ilgili durum değerlendirmesi yapıldı.

Nurullah ÇANKAYA


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1606 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları
10:01