Reklam
Reklam
Reklam

Atlas OSGB'den öğrencilere deprem eğitimi

A sınıfı iş güvenliği uzmanı Tamer Çalış, öğrencilere deprem gerçeği ile yaşamayı ve deprem anında neler yapılması gerektiğini anlattı.

Reklam
Atlas OSGB'den öğrencilere deprem eğitimi
08 Şubat 2020 - 11:34 - Güncelleme: 08 Şubat 2020 - 13:52

Atlas OSGB'den öğrencilere deprem eğitimi

TURGUTLU İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Atlas Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), Özel Bilgikent Okulları'nda deprem eğitimi düzenledi. A sınıfı iş güvenliği uzmanı Tamer Çalış, öğrencilere deprem gerçeği ile yaşamayı ve deprem anında neler yapılması gerektiğini anlattı.

            Bilgikent Okulları Konferans Salonu'nda düzenlenen deprem eğitimine öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Hem teorik, hem de pratik olarak sunulan eğitime büyük ilgi gösterildi.

            Eğitimin ardından açıklamalarda bulunan Atlas OSGB sahibi, A sınıfı iş güvenliği uzmanı Tamer Çalış: "Ülkemiz deprem kuşağında bulunmaktadır. Deprem anında ne yapacağımız bilmek ve öncesinde önlem almak, olası zararları büyük ölçüde engelleyecektir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza deprem gerçeği ile yaşamayı anlatmaya çalıştık. Bu doğrultuda toplumsal bilinci arttırmak ve olası bir depremden en az zararla kurtulmak için her kesimin deprem eğitimi alması çok önemlidir. Özel Bilgikent Okulları Yöneticisi Selda Emre ve Toygun Demirdöver'e konu hakkında gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz." dedi.

            Öğrenciler ve öğretmenler, deprem eğitimi için Atlas OSGB sahibi Çalış'a ve personellerine teşekkür etti.  

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 925 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum