Reklam

ATA'MIZI SAYGIYLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

09.05'te verilecek ti işareti ile belediye hoparlöründen siren çalınarak 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak. Halil Kale Fen Lisesi öğrencileri eşliğinde İstiklal Marşımız söylenecek, bayrağımız göndere çekilecek. Bayraklar daha sonra yarıya indirilecek.

Reklam
ATA'MIZI SAYGIYLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
10 Kasım 2019 - 02:06 - Güncelleme: 12 Kasım 2019 - 01:31

ATA'MIZI SAYGIYLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

ULU Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 81. yılı olan 10 Kasım'da ilçede yapılacak olan iki törenle anılacak. İlçe anma komitesinin hazırladığı program gereği bugün ilk tören 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında saat 08.45’de çelenklerin anıta koyulması ile başlayacak.     

09.05'te verilecek ti işareti ile belediye hoparlöründen siren çalınarak 2 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak. Halil Kale Fen Lisesi öğrencileri eşliğinde İstiklal Marşımız söylenecek, bayrağımız göndere çekilecek. Bayraklar daha sonra yarıya indirilecek.     Halil Kale Fen Lisesi tarafından düzenlenen 2. tören saat 10.30’da okulun salonunda başlayacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra günün anlam ve önemini belirten konuşma yapılacak. Atatürk konulu şiir ve kompozisyon, kısa Atatürk belgeseli video sunumu, oratoryo gösterisi (Atatürk Kurtuluş Savaşında) sonrası marşlar ile tören son bulacak. Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1010 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum