Reklam
Reklam

Asker arkadaşları 30 yıl sonra buluştular

Reklam
Asker arkadaşları 30 yıl sonra buluştular
26 Kasım 2018 - 13:24 - Güncelleme: 26 Kasım 2018 - 14:10

Asker arkadaşları 30 yıl sonra  buluştular

KONYA 487. Ulaştırma Hafif Ata Taburu 4. Bölük 66\4 – 67\1 – 67\2 – 67\3 tertipleri çok uzun süreden sonra bu kadar toplu halde ilk kez Turgutlu’da bir araya geldi. Konutlar Bulvar Unlu Mamulleri Cafe'de buluşan asker arkadaşları 30 yıllık hasret giderdi. Kimisi emekli olmuş, kimisi torun sahibi olan asker arkadaşları bol bol hasret gidererek anılarını yeniden yaşadılar.

Buluşmaya Katılanlar. Recep Erarslan – İstanbul, Mustafa Özdemir – Afyankarahisar, Sedat Nalbat – Bursa, Erhan Güvenilir – İzmir, Hayti YAĞCI – Denizli, Ahmet Dokuzlu – İzmir, Yıldırım Batur – Bursa(Karacabey) ,Yavuz Karataş – İstanbul, Hasan Çağman – Ordu, Harun Toker – Manisa\Turgutlu, Mahsur Ünsal  – Manisa\Gümülceli, Hüseyin Akay – Manisa\Turgutlu, İsmet Çam – Musalar\Yeniköy, Yusuf Muta – Manisa, Mehmet Aybey – Gördes, Kadir Akkuzugil – Bursa.

Asker arkadaşlarını Turgutlu’da ağırlamaktan çok mutlu kaldığını belirten Hüseyin Akay: "Zaman zaman arkadaşlar bir araya geliyorduk. Ancak bu kadar kalabalık olamıyorduk. Yeniden bi araya gelip onları Turgutlu’da ağırlamaktan bahtiyar oldum. Umarım bu gelenek hale gelir." diye konuştu.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 10331 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum