Reklam

Ara tatil ödevini polis amcalarıyla tamamladı

Turgutlu ilçesinde Arif Can Poyraz İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Erhan Ahmet Arslan, ara tatilde öğretmeni tarafından verilen etkinlik ödevi kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğünün başlattığı ‘önce yaya’ uygulamasına katkıda bulunmak için gönüllü trafik polisi oldu.

Reklam
Ara tatil ödevini polis amcalarıyla tamamladı
21 Kasım 2019 - 17:44

Ara tatil ödevini polis amcalarıyla tamamladı

MANİSA’nın Turgutlu ilçesinde Arif Can Poyraz İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Erhan Ahmet Arslan, ara tatilde öğretmeni tarafından verilen etkinlik ödevi kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğünün başlattığı ‘önce yaya’ uygulamasına katkıda bulunmak için gönüllü trafik polisi oldu.

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Büro Amiri Adem Beyaz gözetiminde Turgutlu Ergenekon Mahallesi Fatih Bulvarı üzerinde yayalar üzerinde yapılan uygulama çalışmasına katılan Erhan Ahmet Arslan, polis amcalarıyla birlikte yayaların güvenliğini sağladı.

Öğrenci Erhan Ahmet Arslan, "Benim için güzel bir deneyim oldu. Ara tatilde öğretmenimin verdiği etkinlikleri de güzel şekilde yapıyorum. Polis amcalarla bir gün geçirmek de güzeldi. Yaya geçitlerindeki kuralları birebir yaşayarak hem öğrendim, hem uyardım, hem de başkalarına öğretme imkanı buldum. Ara tatil ödevimi yaşayarak yaptım ’ dedi. 

Erkan ŞİMŞEK

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2239 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • celalettin ÖLGÜN
    7 ay önce
    ÖDÜL- bu kez- GERÇEKTEN HAK EDENE VERİLMİŞ. Yaşar KOCATÜRK; Turgutlu'da en verimli, en çalışkan, en çok hizmeti geçen birisi. Yaşar Beyi kutluyorum. Bu gerçeği görüp ödül veren Rotary Kulübüne teşekkür ediyorum.