Reklam

Akgün Pet Market 2.şubesini hizmete açtı

Akgün Pet Market 2. Şubesi ile Cumhuriyet Mahallesi Demirel Sokak No: 36/A’da gerçekleştirilen açılış töreni ile Turgutlu halkının hizmetine girdi.

Reklam
Akgün Pet Market 2.şubesini hizmete açtı
26 Kasım 2019 - 16:46 - Güncelleme: 27 Kasım 2019 - 17:22

Akgün Pet Market 2.şubesini hizmete açtı

TURGUTLU İlçesinde Niyazi Akgün’ün işletmeciliğini yaptığı Akgün Pet Market 2. Şubesi ile Cumhuriyet Mahallesi Demirel Sokak No: 36/A’da gerçekleştirilen açılış töreni ile Turgutlu halkının hizmetine girdi.

Açılış törenine Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Akgün ailesinin yakınları ve davetliler katıldı. İşletme sahibi Niyazi Akgün davetliler ile yakından ilgilenirken açılışa özel tavuklu pilav dağıtıldı. Açılış kurdelesini Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın kesmesinden sonra davetliler pet marketi gezerek işletme sahibi Niyazi Akgün ve ailesine iyi dileklerde bulundular.

Bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür eden Niyazi Akgün, güleryüz ve hizmet anlayışı ile tüm hayvan dostlarına ve Turgutlu halkına layık bir işletme olduklarını, 2. şubelerinin de aynı hizmet anlayışı ile olacağını belirtti.

Balık, kuş gibi hayvanların yanı sıra evlerinde hayvan dostları olan vatandaşların aradıkları her şeyi kolayca bulabilecekleri bir pet market olan Akgün Pet Market, Turgutlulular’ı bekliyor.

Ayşe KALAY

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2626 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum