Reklam
Reklam

Ahmetli yangınında hayvanları telef olmaktan kurtaran vatandaşlara plaket

Ahmetli'de meydana gelen yangında, bölgede bulunan hayvanların nakil edilerek telef olmaktan kurtarılmasına katkıda bulunan vatandaşlar, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz tarafından plaketle ödüllendirildi.

Reklam
Ahmetli yangınında hayvanları telef olmaktan kurtaran vatandaşlara plaket
14 Ağustos 2020 - 12:33

Ahmetli yangınında hayvanları telef olmaktan kurtaran vatandaşlara plaket 

AHMETLİ İlçesinde meydana gelen yangında, bölgede bulunan hayvanların nakil edilerek telef olmaktan kurtarılmasına katkıda bulunan vatandaşlar, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz tarafından plaketle ödüllendirildi.
Manisa'nın Ahmetli İlçesi Hacıköseli ve Bahçecik mahalleleri ile Turgutlu İlçesi Baktırlı ve Sivrice mahallelerinde etkili olan yangında, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların kendilerine ait nakil araçları ile naklini sağlayan ve hayvanları kendilerine ait çiftliklerde misafir eden vatandaşlara, Vali Yaşar Karadeniz teşekkür plaketi verdi.
            Bir can kurtarmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatan Vali Karadeniz, Taner Sinik, Muharrem Darçın, Erhan Tağmat, Ünveren Aykut, Ömer Aykut, Özdemir Aykut, Hamza Korkmaz, Birol Kalkan, Fevzi Canöz’i güzel davranışları dolayısıyla tebrik etti.

Haber Merkezi
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1135 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum