Reklam
Reklam

Ahmetli Belediyesi'nden esnaflara 'Türk Bayrağı'

Ahmetli Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde esnaflara Ay Yıldızlı Türk Bayrağı hediye etti.

Reklam
Ahmetli Belediyesi'nden esnaflara 'Türk Bayrağı'
27 Ekim 2020 - 14:57

Ahmetli Belediyesi'nden esnaflara ‘Türk Bayrağı’
 
AHMETLİ Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde esnaflara Ay Yıldızlı Türk Bayrağı hediye etti. Cumhuriyetimizin 97. yılında esnaflara Türk Bayrağı hediye ettiklerini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan "Ahmetli Belediyesi olarak  Cumhuriyet Bayramı öncesi her ev ve dükkanda Türk Bayrağı olması için özen gösterdik. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz aracılığı ile esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza Ay Yıldızlı Türk Bayrağı hediye ettik" dedi.
       Ahmetli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Cumhuriyet Bayramı öncesi her ev ve dükkanda Türk Bayrağı olması için özen gösterdiklerini belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan "29 Ekim Perşembe günü kutlayacağımız Cumhuriyet Bayramımız öncesinde esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza Türk Bayrağı hediye ettik. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılında evlerimizce ve dükkanlarımıza Türk Bayrağı olması konusunda özen gösterdik. Bu vesile ile ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum" dedi. Ahmetli cadde esnafı da Belediyenin Türk Bayrağı hediyesi karşısında Başkan Alhan ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 996 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum