Reklam
Reklam

Ahmetli Belediyesi karantinadaki ailelerin yanında

Reklam
Ahmetli Belediyesi karantinadaki ailelerin yanında
23 Kasım 2020 - 17:42

Ahmetli Belediyesi karantinadaki ailelerin yanında

Ahmetli Belediyesi, ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz pandemi sürecinde karantinada bulunan ailelerin yanında olmaya devam ediyor. İlçede Kovid-19 testi pozitif çıkan ve karantinada bulunan ailelere içerisinde meyve ve maske bulunan paketleri dağıttıklarını belirten Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “Malum hastalık nedeniyle karantinada bulunan vatandaşlarımıza destek ve moral vermek adına çam sakızı çoban armağanı bir paket hazırladık.  Bu vesile ile karantina da bulunan vatandaşlarıma geçmiş olsun diyor, en kısa sürede normal hayatlarına dönmelerini temenni ediyorum” dedi.

Ülkemizin de içinde bulunduğu pandemi sürecinde, Ahmetli Belediyesi karantinada bulunan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Ahmetli Belediyesi ekipleri tarafından içerisinde meyve ve maske bulunan paketler karantinada bulunan ailelere teslim edilirken, Belediye Başkanı Ahmet Alhan’da bu zorlu süreçte karantinada bulunan ailelerin yanında olduklarını belirtti. Başkan Alhan yaptığı açıklamada “Ülkemizinde içinde bulunduğu pandemi sürecinde Ahmetli olarak zorlu bir dönemden geçiyoruz. Malum hastalık nedeniyle karantinada bulunan vatandaşlarımıza destek ve moral vermek adına çam sakızı çoban armağanı bir paket hazırladık. Ekiplerimiz tarafından İlçemizde Kovid-19 testi pozitif çıkan ve karantinada bulunan ailelerimize paketlerimizi teslim ettik. Siz değerli hemşerilerimden istediğim maske-mesafe-temizlik kuralını yerini getirmeniz ve alınan tedbirlere hep birlikte uymamızdır. Bu zorlu süreci kurallara uyduğumuz sürece hep birlikte aşacağız. Bu vesile ile karantina da bulunan vatandaşlarıma geçmiş olsun diyor, en kısa sürede normal hayatlarına dönmelerini temenni ediyorum.

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1805 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum