Reklam

Ahmet Duman'ın iki yıllık mukavelesi yönetimi düşündürüyor

Reklam
Ahmet Duman'ın iki yıllık mukavelesi yönetimi düşündürüyor
14 Haziran 2019 - 11:12 - Güncelleme: 16 Haziran 2019 - 12:06

Ahmet Duman'ın iki yıllık mukavelesi yönetimi düşündürüyor

TURGUTLUSPOR yönetim kurulunun genel kurulda değişmesinin  ardından yeni yönetim  kolları sıvamaya başladı. Yeni yönetim gelecek sezon için teknik direktör sorununu çözmek için tatilde olan mevcut teknik direktör Ahmet Duman’ın Turgutlu’ya dönüşünü bekliyor.

Bazı haber sitelerinde yeni teknik direktör için Turgutlulu teknik direktör isimleri dolaşmasına rağmen mevcut teknik direktörün iki yıllık mukavelesi (hocanın işine son verilirse 250-300 bin lira para ödenmek zorunda) yeni yönetimini düşündürüyor.

İdareciler, teknik direktör Ahmet Duman’ın Turgutlu'ya gelmesini bekleyip anlaşma yolunu bularak yol haritası çizecekler. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2431 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum