Reklam
Reklam

ADD Turgutlu, görev dağılımını yaptı

Reklam
Reklam
ADD Turgutlu, görev dağılımını yaptı
21 Şubat 2020 - 12:39 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 12:37

ADD Turgutlu, görev dağılımını yaptı

ATATÜRKÇÜ Düşünce Derneği (ADD) Turgutlu Şubesi'nin geçen pazar yapılan 13.olağan genel kurulunda göreve getirilen yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi. 
    Mevcut şube başkanı Mehmet Halıcıoğlu'nun tekrardan başkan seçildiği genel kurulun ardından dernek yönetimi kurulu, geçtiğimiz gün ilk toplantısını yaptı. Görev bölümüne göre Mehmet Halıcıoğlu yönetim kurulu başkanı, Atiye Kuş sayman, Nilgün Böke yazman, Üzeyir Fidankol başkan yardımcısı, Fahri Dereli üye olarak belirlendi. 
    Denetim kurulu başkanlığına Özlem Tüzün, başkan yardımcılığına Kemal Özal ve sekreterliğe Halil İbrahim, disiplin kurulunda başkanlığa Asiye Bağçeci, başkan yardımcılığına Gülseren Çölova ve sekreterliğe Jale Öncel getirildi. Ankara Kurultay delegesi ise Şükrü Gündüz Beydiz oldu. 
    Başkan Mehmet Halıcıoğlu, "Genel kurulun ardından ilk yönetim kurulu toplantımızı icra ettik. Görev dağılımını gerçekleştirdik. Bizler, Atatürkçü kimliğimizle, Türk Bayrağının altında Atatürk, ilke ve devrimlerinin ışığında çağdaş, laik, hukuk devleti anlayışıyla, bize verilen görev sorumluluğu ile ADD çatısı altında toplandık. Cumhuriyet kazanımlarımızın, Atatürk İlke ve Devrimlerinin savunuculuğunda tüm dostlarımızı bizlerle birlikte mücadele etmeye çağırıyor, saygılar sunuyorum." dedi. Nurullah ÇANKAYA


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1643 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum