Reklam

Adalet Komisyonu Başkanı Kuşçu, TUTSO'yu ziyaret etti

Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Erol Kuşçu, kendisini makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

Reklam
Adalet Komisyonu Başkanı Kuşçu, TUTSO'yu ziyaret etti
16 Eylül 2019 - 13:08 - Güncelleme: 17 Eylül 2019 - 18:04

Adalet Komisyonu Başkanı Kuşçu, TUTSO’yu ziyaret etti

 TURGUTLU Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Erol Kuşçu, kendisini makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

            Adalet Komisyonu Başkanı Erol Kuşçu, TUTSO ziyaretinde yönetim kurulu başkanı Faruk Aydın, meclis başkanı Yavuz Semizler, yönetim kurulu başkan yardımcısı Nazım Balyapan ve yönetim kurulu üyeleri Haldun Tüzün ve Fatih Akkaynak tarafından karşılandı.

Ziyarette Başkan Kuşçu’ya, TUTSO’nun tanıtım filmi izletilerek bilgiler verildi. Başkan Faruk Aydın, Turgutlu hakkında da bilgilendirdiği Adalet Komisyonu Başkanı Kuşçu’ya yeni görev yerinin bir kez daha hayırlı olması dileğinde bulundu.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1745 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum