Zirve Dağcılık Turgutlu Şubesi, Kuşadası Zirve’nin konuğu...

Zirve Dağcılık Turgutlu Şubesi, Kuşadası Zirve’nin konuğu oldu

Kuşadalı dostlarıyla buluşup köy kahvesinde kahvaltılarını ettikten sonra hep birlikte yürüyüşün başlayacağı alana hareket ettiler.Bilgilendirme konuşmalarının ardından Zirve Dağcılık Yürüyüş Kuralları katılımcılara hatırlatıldı ve rehberlerin tanıtımının ardından yürüyüş başladı.

Reklam
11 Ocak 2018 - 14:41

Zirve Dağcılık Turgutlu Şubesi, Kuşadası Zirve’nin konuğu oldu

ZİRVE Dağcılık sporcuları her pazar olduğu gibi erkenden yola  düştüler.Kuşadalı dostlarıyla buluşup köy kahvesinde kahvaltılarını ettikten sonra hep birlikte yürüyüşün başlayacağı alana hareket ettiler.Bilgilendirme konuşmalarının ardından Zirve Dağcılık Yürüyüş Kuralları katılımcılara hatırlatıldı ve rehberlerin tanıtımının ardından yürüyüş başladı.

   Güzel  havada sıcak bir atmosferde Ataköy’den başlayan yürüyüş öyle de devam etti.Sayı alındıktan sonra orman içine, yürümeye doyulamayacak bir patikaya giren sporcular doğanın sunduğu güzellikler karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.Bol bol fotoğraf çekip anı biriktirdiler.Kısa meyve ve nefes molalarıyla yürüyüşe devam ettiler.Ana molada ateş yakıp yiyeceklerini ve dostluklarını paylaşan zirveciler kalan yolu da çok rahat bir tempoda ve neşeli bir şekilde yürüyerek Özdere’ye ulaştılar.

   Turgutlu Şube Başkanı Osman Tuğrul etkinliği gazetemize değerlendirdi:” Bu hafta 54 katılımcı ile, dost şubemiz Kuşadası Zirve ile ortak etkinlikte buluştuk. Yurdumun en güzel köşelerinden birinde, ilkbahar aylarını aratmayacak bir sıcak havada, dostlarımızla harika bir gün yaşadık. 
Sevgili dostum Halil Özer Başkanım başta olmak üzere, 93 kişiye kusursuz rehberlik yapan Cengiz Bölükbaş ve Bülent Nuray Yegi ’ ye, konuksever Kuşadalı dostlarımıza ve her zaman, her koşulda artarak disiplin içinde yürüyen, uyumlu, sıcakkanlı Turgutlu Zirve dostlarıma sonsuz teşekkürler...”

   Zirve Dağcılık Turgutlu Şubesi bu hafta Yiğitler-Kurudere parkurunda yürüyecek.Yürüyüşlere misafir olarak katılmak da mümkün.Ayrıntılı bilgiye https://www.facebook.com/events/144717552871591/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 1702 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor