Ticaret Odası’nın yeni meclis üyeleri belirlendi

Ticaret Odası'nın yeni meclis üyeleri belirlendi

Reklam
02 Nisan 2018 - 19:26 - Güncelleme: 03 Nisan 2018 - 16:41

5 yıl Turgutlu ekonomisine yön verecek TUTSO Meclisi belirlendi

TURGUTLU İlçesi'nde, kısa adı TUTSO olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odasının meclis üyeleri seçimleri yapıldı.

Turgutlu’nun ekonomisine yön verecek olan 5 yıllık meclise seçilen isimler belli oldu. TUTSO hizmet binasında pazartesi günü saat 10.00'da başlayan meslek grupları seçimleri saat 17.00'de sona erdi. 1220 delegenin kullandığı oylar sonucu 15 meslek grubundan 33 kişinin seçimi gerçekleştirilirken, seçimlerde sadece 2 meslek grubunda karşılıklı listeler çıktı, diğer gruplar ise tek liste halinde seçime gitti. Görev bölümü ise cumartesi yapılarak yönetim kurulu belirlenecek.

TUTSO’nun 33 kişilik meclisine seçilen asil üyeler;

1. Meslek Grubu: Cemal Şirinbaş (Şirinbaş Tarım), 2- Ahmet Biryiğit (Biryiğit Hayvancılık)

2. Meslek Grubu: Faruk Aydın (Kemalağa Mandırası), Mustafa Darçın (Yüksel Kasap ) 

3. Meslek Grubu: Fevzi Canöz (Halilbeyli Gıda ve Tarım Ürünleri), 2 -Hakan Cebe (Cebe Kuruyemiş), 3- İsmail Kebapçı (Kebapçı Sebze ve Meyve ) 

4. Meslek Grubu: Halil Artan (Mustafa Artan Gıda), 2-Mustafa Kaşıkçı (Murat Kasıkçı Zirai Ürünler) 

5. Meslek Grubu; 1-Haldun Tüzün (Nur İnşaat Ürünleri), 2-Edip Artun (Artun Tuğla) 

6. Meslek Grubu: İsmail Ulcay (Ege Redüktör), 2-Mustafa Tunçdibek (Dibeksan Metal)

7. Meslek Grubu; 1-Fatih Akkaynak (Gazel sigorta), 2-  Hasan Namlı (Sedef Kuyumculuk) 

8. Meslek Grubu: 1-Şevki Atman (Gamalı Köftecisi), 2-Tamer Çalış (Atlas Sağlık), 3-HAS EK Gıda 

9. Meslek Grubu: 1-Ali Koyuncu (Koyuncu Oto Galeri), 2-Tayfun Erkan (Öz-has Akaryakıt)

10. Meslek Grubu: 1-Mesut İçen (İçen Megüna), 2-Salih Erdoğan (Erhan İnşaat), 3-Has Yılmaz İnşaat 

11. Meslek Grubu: 1-Bülent Becerik (Becerik Mühendislik), 2-Mustafa İstanbuloğlu (Nif Palet)

12. Meslek Grubu: Yavuz Semizler (Nakliyat), 2 Şükrü Deligöz (Deligöz Taşımacılık)

13. Meslek Grubu: Nazım Balyapan (Balyapan Orman Ürünleri), 2-Mehmet Aran (Süper Aktif Tarım Makine)

14. Meslek Grubu: Yunus Oğan (Asil Halı), Ekrem Bölükbaşı (Aslı Mobilya)

15. Meslek Grubu: Mustafa Demirel (Dilek Dayanıklı Tüketim Malzemeleri), 2-Fatih Can (Campa Elektrikli Ürünler)

TUNCEL YILMAZ

Kaynak: TUNCEL YILMAZ
Bu haber 8731 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor