Seramiksan ’Sultanlar Ligi’nde yok

Seramiksan 'Sultanlar Ligi'nde yok

Dünyanın en zorlu ligi olarak kabul edilen Sultanlar Ligi’nde son iki sezonda baraj etabı maçları sonucu kümede kalan Seramiksan’da sessizlik üzücü bir karar ile bozuldu.

Reklam
16 Mayıs 2018 - 17:14 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 17:14

Seramiksan ‘Sultanlar Ligi’nde yok

TURGUTLU’yu başarıyla temsil ettiği, dünyanın en zorlu ligi olarak kabul edilen Sultanlar Ligi’nde son iki sezonda baraj etabı maçları sonucu kümede kalan Seramiksan’da sessizlik üzücü bir karar ile bozuldu.

            Mücadele ettiği Sultanlar Ligi’ne renk getiren ve şu ana kadar herhangi bir transfer girişiminde bulunmayan Seramiksan, aldığı üzücü karar ile gelecek sene Sultanlar Ligi’nde yer almayacak.

            Turgutlu temsilcisi Seramiksan’ın yetkililerinin devir işlemleri için Manisa Büyükşehir Belediyespor, Çanakkale Belediyespor’un yanı sıra Nestle ve Petkim firmalarıyla görüştüğü öğrenildi. Seramiksan’ın lige katılım haklarını kime devredeceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Nurullah ÇANKAYA

Kaynak: www.voleybolplus.com

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 4076 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Levent AKINCI
    1 hafta önce
    Sn DEMİRDÖVER AİLESİ --Bizlere çok güzel anlar yaşattınız.SERAMİKSAN takımının yeri Kasabadır.Eğer küçücük bir ihtimal dahi varsa, ne olur lehimize değerlendirin...Gençlerimizin ufku açılmış,kasabalı karı ,koca ailece maça gider olmuştur.Turgutlu TÜRK VALEYBOL\'UN KALBİNİN ATTIĞI YERDİR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Duraklar Kaçak Afiş Panosuna Döndü
Duraklar Kaçak Afiş Panosuna Döndü
Aksabancı Ailesinin acı günü
Aksabancı Ailesinin acı günü