Kent Konseyinde 3 istifa birden!

Kent Konseyinde 3 istifa birden!

Turgutlu Kent Konseyi Başkanı Sait Kaya’nın kent konseyi sekreterinin konseyin çalışmasına engel olduğunu dile getirerek istifa ettiği öğrenildi.

Reklam
09 Mart 2018 - 12:30 - Güncelleme: 10 Mart 2018 - 23:10

Kent Konseyinde 3 istifa birden!

TURGUTLU İlçesi Kent Konseyi Başkanı Sait Kaya ile yürütme kurulu üyeleri arasında yer alan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu ve Dr. Murat Yücetürk geçtiğimiz hafta konseydeki görevlerinden istifa etti. 

‘Kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım, yönetişim ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmek’ amaçlarıyla kurulan Kent Konseyinin Başkanı Sait Kaya’nın kent konseyi sekreterinin konseyin çalışmasına engel olduğunu dile getirerek istifa ettiği öğrenildi.

Sait Kaya ile birlikte yürütme kurulu üyeleri Hayrettin Uslu ve Dr. Murat Yücetürk’ün, konsey sekreterine 10 gün önce istifa dilekçelerini teslim ettiği belirtildi. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 5273 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sevgi Pınarım Gündüz Bakım Evi 11'inci yılını geride bıraktı
Sevgi Pınarım Gündüz Bakım Evi 11'inci yılını geride...
Yol çalışmaları çıldırttırıyor!
Yol çalışmaları çıldırttırıyor!