İzgi Ajans’la Turgutlu’nun parası Turgutlu’da kalsın

İzgi Ajans’la Turgutlu’nun parası Turgutlu’da kalsın

İzgi Ajans ile Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri Kooperatifi’nin anlaşmasıyla esnaflar, şehiriçi halk otobüsleri ve minibüslerinin arka camlarına reklam verebilecek.

Reklam
03 Ağustos 2018 - 12:58

TURGUTLU İlçesinde 19 yıllık geçmişiyle açık hava reklamcılığının öncülerinden Necmi Ankaralı’nın sahibi olduğu İzgi Ajans ile Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri Kooperatifi'nin anlaşması sonucunda Turgutlu esnafı, şehiriçi halk otobüsleri ve minibüslerinin arka camlarına reklam verebilecek. Kooperatif Başkanı Gökhan Yörüyen, esnafa sahip çıkan davranışından dolayı İzgi Ajans sahibi Necmi Ankaralı’ya teşekkür etti.     

İzgi Ajans ile 17 No’lu Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi arasında anlaşma, Başkan Gökhan Görüyen’in makamında imzalandı. Başkan Yörüyen yaptığı açıklamada: “İzgi Ajans Necmi Ankaralı Bey ile görüşmelerimiz sonucunda, 40 tane şehiriçi minibüsleri ve şehiriçi halk otobüslerinin arka camlarına reklam vermek kaydıyla Turgutlu’nun kazancının Turgutlu’nun esnafında kalması mantığıyla anlaşma sağladık.     

Geçmişte de sabit vize istasyonu ile ilgili yapılan çalışmalarda biz taşımacılara, nakliyecilere, yük nakliyeciliği yapan esnafımıza, Turgutlu halkımıza gerekli olan teveccüh ve yardımlarını gösterdiğinden dolayı İzgi Ajans Necmi Bey ile kendisinin Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden almış olduğu söz ile Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri için reklam anlaşması yapmaya karar verdik. Bu anlaşmanın neticesinde Turgutlu’da bulunan firmalarımız, 40 şehiriçi minibüslerimizin arka camlarına uygun bir şekilde reklam verebilir. Esnaflarımız, Necmi Ankaralı Bey’in de kendisinin çalışmaları ile gerekli sözleşmeler yerine getirilerek, kendisiyle görüşülüp karara bağlanmasından sonra reklamlarını verebilirler. Tüm esnafımıza, şehiriçi minibüslerimize, herkese hayırlı olsun diler, teşekkür ederim. Necmi Bey’e de çalışmalarından dolayı, esnafımıza sahip çıktığı bu davranışından dolayı Yankı Gazetesi aracılığıyla kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.     

İzgi Ajans sahibi Necmi Ankaralı ise: “İzgi Ajans olarak Gökhan Başkanımıza bizi uygun gördüğü için teşekkür ediyoruz. İnşallah bu kararımız hayırlı olur, Turgutlu’nun parası Turgutlu’da kalmış olur. Bilindiği gibi Turgutlu’da sadece otobüs reklamları değil, billboard, asansör, raket gibi reklamlarımız var. İnşallah Turgutlu’dan dünyaya açılan bir araç reklam bağlantısını kurarsak çok daha başarılı oluruz. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Tüm şoförlerimize hayırlısı olsun.” diye konuştu. Nurullah ÇANKAYA

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2181 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mehmet evcimenden
    2 hafta önce
    Gökhan başkan, KTK nunda araçların arkasında reklam yazı afiş bulundurulamaz hükmünü unuttu galiba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müteahhitlerden stokçulara tepki
Müteahhitlerden stokçulara tepki
Çiftçiler ailesinin acı günü
Çiftçiler ailesinin acı günü