• Reklam
’Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye’
Reklam

'Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye'

Paneli Nazlı Yayıntaş yönetirken, Fadik Tire Uz aile ile ilişkiler, Fadime Yangın anne ile kadın, Gülşah Gençoğlu toplumda iş kadını, Hüsamettin Çay da Kobiler üzerine birer konuşma yaptılar.

Reklam
08 Mart 2018 - 17:06 - Güncelleme: 10 Mart 2018 - 23:08

‘Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye’

TURGUTLU İlçesi’nde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar Başkanlığı, Turgutlu Kaymakamlığı, Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve Sosyal Hizmet Merkezi’nin ortaklaşa düzenledikleri “Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye” konulu panel Mesadet Özcan Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

                  Panele Kaymakam Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Per. Alb. Kenan Peşternik, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Yakup Çilel ile daire müdürleri ve vatandaşlar katıldılar.

       Panelde açılış konuşmasını Sosyal Hizmetler Merkez Müdürü Gülten Karagöz yaptı. Düzenlenen “Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye” panelini Nazlı Yayıntaş yönetirken, Fadik Tire Uz aile ile ilişkiler, Fadime Yangın anne ile kadın, Gülşah Gençoğlu toplumda iş kadını, Hüsamettin Çay da Kobiler üzerine birer konuşma yaptılar.

       Program sonunda konuklara çiçek takdim edilirken, Kaymakam Uğur Turan da bir konuşma yaparak programa katılanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Tuncel YILMAZ

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 1906 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Döne'nin cinayet zanlısı teslim oldu
Döne'nin cinayet zanlısı teslim oldu
Turgutluspor'da yönetim görev bölümü yaptı
Turgutluspor'da yönetim görev bölümü yaptı