Göncü ailesi çalışanları baharın gelişini piknikle...

Göncü ailesi çalışanları baharın gelişini piknikle karşıladı

Yeminli Mali Müşavir Zaim Hasan Göncü, 2018 yılı baharın gelişini şirket çalışanlarıyla birlikte Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Piknik Alanı’nda piknik yaparak karşıladı.

Reklam
16 Nisan 2018 - 08:50

Göncü ailesi çalışanları baharın gelişini piknikle karşıladı

TURGUTLU’da, Yeminli Mali Müşavir Hasan Göncü, şirket çalışanlarıyla birlikte baharın gelişini piknik yaparak karşıladı. Yeminli Mali Müşavir Zaim Hasan Göncü, 2018 yılı baharın gelişini şirket çalışanlarıyla birlikte Salihli Kurşunlu Kaplıcaları Piknik Alanı’nda piknik yaparak karşıladı.

Göncü, Ege Bölgesinin incisi Salihli’de yapılan piknik alanında çalışma arkadaşlarına şunları söyledi: “Değerli arkadaşlarım, 2018 yılının daha dördüncü ayındayız. Ancak bizler daha şimdiden yıl sonu hedeflerini tutturmuş bulunmaktayız. Bu başarı  önce bizler ile çalışmayı tercih eden müşterilerimizin sonra da sizlere aittir. Ben bu noktada müşterilerimize ve hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Eşlerinize, çocuklarınıza ve aile büyüklerinize bizlere verdiği desteklerden dolayı ve sabırları için ayrıca çok teşekkür ederim. Bugün Egenin incisi Salihli’de yaptığımız piknik gibi sosyal faaliyetlerimizle enerji depolayarak iş yaşamımızdaki karşılaşacağımız zorluklara her daim hazır olacağız ve bu tür faaliyetlerimizi geleneksel hale getireceğiz. izlerle birlikte daha yapacağımız çok iş, başaracağımız çok şey var.” Dedi.

Göncü’nün çalışma arkadaşları ve aileleri ile birlikte yapılan pikniğe çok fazla katılım sağlandı. Sabah saat 11 00 civarında başlayan piknik akşam 18 30 da sona erdi. ÖZEL

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2681 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Şadırvan Meydanı
  3 ay önce
  Allah allah! Biz de piknikteydik pazar günü ama haber olamadık. Bizde mi hata var acaba?
 • mustafa usta
  3 ay önce
  Vayy be , ne kadar önemli bir haberi yakalamışsınız.. Yankı gaztesini tebrik ederim..Sanki memlekette pazar günü piknik yapan tek mali müşavir Zaim göncü..Siz yankı olarak neden bu kişiyi haber yapıyorsunuz çok merak ediyorum. Geçtiğimiz günlerde de ( bir kandildi galiba ) zaim göncünün bir mesajını yayınladınız.. Belediye başkanı,siyasi parti başkanları veya oda başkanları kandil mesajında bulunabilirler, ancak böyle kişilerin mesajlarını gazetenizde paylaşmanın başka sebepleri var sanırım...Belkide turgutlu'da bütün mali müşavirler pazar günü piknikte veya başka bir yerde günlerini geçirdiler.ANCAK ne hikmetse sadece zaim göncü haber oluyor NE HİKMETSE.. .Ben basının tarafsız olmasından yanayım, eminim sizde öylesinizdir..Lütfen Turgutlu'nun en çok okunan bir yerel gazetesi olarak böyle kişileri yüceltmeye yönelik haberler yapmayınız..Sadece haber konusu olabilecek haberleri yapınız..zaim göncünün piknik yapması bir haber konusu değil.. Saygılarımla..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
11 polis ve 1 memur görevlerine döndü
11 polis ve 1 memur görevlerine döndü
Müteahhidin 60 bin lirasını gasp eden zanlı tutuklandı
Müteahhidin 60 bin lirasını gasp eden zanlı tutuklandı