Egeumut ve Emekliler Derneği arasında indirim protokolü

Egeumut ve Emekliler Derneği arasında indirim protokolü

Reklam
10 Nisan 2018 - 16:08 - Güncelleme: 10 Nisan 2018 - 20:09

Özel Egeumut Hastanesi ile Türkiye Emekliler Derneği üyeleri adına indirim sözleşmesi imzalandı. 2010 yılından bu yana Turgutlu'da hizmet veren, yılda 300.000'den fazla hasta potansiyeli ile Manisa’nın önde gelen hastaneleri arasında yer almayı başarmış Özel Egeumut Hastanesi’nden emekliye yönelik bir adım daha Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şubesi indirim protokolüyle geldi.

Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şube Başkanı Hasan Karaoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Özel Egeumut Hastanesi İş Geliştirme Uzmanı Mert Dallar’ın katıldığı toplantıda, üye ve 1. Derece yakınlarını kapsayacak indirim protokolü imzalanarak yeni bir dönem başlatılmış oldu.

Toplantıda Türkiye Emekliler Derneği Manisa Şubesi adına konuşan Hasan Karaoğlu, desteklerinden dolayı hastane yönetimine teşekkürlerini ileterek protokolün her iki taraf içinde hayırlı olmasını diledi. 

Söz konusu protokole göre Türkiye Emekliler Derneği üye ve birinci derece yakınları 1 yıl boyunca tüm hastane hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecek.

Bu haber 1835 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor