Bilgikent yeni yılda farklı eğitim anlayışıyla kapılarını...

Bilgikent yeni yılda farklı eğitim anlayışıyla kapılarını açıyor

Reklam
08 Ağustos 2018 - 13:17 - Güncelleme: 08 Ağustos 2018 - 13:54

Bilgikent yeni yılda farklı eğitim anlayışıyla kapılarını açıyor
Bilgikent Anadolu Lisesi,  ‘ Bireysel Program / Bireysel Koçluk ‘ sistemi ve  ‘ VİP Eğitim Anlayışı’ ile başarıyı yakalamak, geleceğe yön vermek üzere 2018-2019 eğitim- öğretim yılında 9.sınıf ve 10. sınıf öğrencilerine farklı bir eğitim anlayışı getirmek üzere kapılarını açıyor. 
Bilgikent Anadolu Lisesi olarak akademik yönden donanımlı, sosyal alanda kendini geliştiren, kendini iyi tanıyan, yetenekleri ve ilgileri olduğu alanda kendini gösterebilen, kendini iyi ifade eden, iletişim becerileri en üst seviyede olan kendisi ve toplum ile barışık bireyler yetiştiriyoruz.
Bu kapsamda öğrencilerimizin fen, matematik, bilim ve teknoloji alanlarında proje tabanlı öğrenme metotlarını kullanıyor,  ‘Bilgikent Proje Destekleme Birimi’nde güçlü kadromuzla onların yaratıcılığını ve başarılarını arttırmak için çalışıp üreterek öğrencilerimize destek veriyoruz.
Dil öğretiminde de başarıyı etkin kılmak için yabancı dil programımızda öğrencilerimizin sosyal ve akademik dünyalarına uygun bilgi ve bağlam içeren konularla CLIL ( Konu ile Entegre Edilmiş Eğitim ) öğrenme modelini kullanıyoruz. Dolayısıyla çocuklarımıza yabancı dili ilgileri olduğu alanda hayatlarının içine alıp, bilim, tarih, edebiyat, siyaset, basın, spor gibi birçok alanı keşfetme ve inceleme şansı yaratıyoruz.
Bilgikent Anadolu Lisesi tam öğrenen, sosyal alanda gelişen, güçlü kadrosu ile gelişen dünyada gelecek nesillere öncü olacaktır. LGS sonuçlarına göre özel burs imkânlarını öğrenmek ve okul tanıtım turlarına katılmak için okulumuza davetlisiniz..Bu bir ilandır

Kaynak: İlan
Bu haber 1320 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müteahhitlerden stokçulara tepki
Müteahhitlerden stokçulara tepki
Çiftçiler ailesinin acı günü
Çiftçiler ailesinin acı günü