Bilgikent’in öğrencileri protokolü ziyaret etti

Bilgikent'in öğrencileri protokolü ziyaret etti

TURGUTLU İlçesi’nde Bİlgikent Okulları, İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde protokolü ziyaret etti.

Reklam
26 Eylül 2017 - 16:12 - Güncelleme: 27 Eylül 2017 - 20:54

Bilgikent Okulları’ndan protokol ziyaretleri

TURGUTLU İlçesi’nde Bİlgikent Okulları, İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde protokolü ziyaret etti.

Bİlgikent Okulları, İlk olarak Kaymakam Uğur Turan’ı makamında ziyaret etti. Okul Müdürü İrfan Urhan ve okulu temsil eden öğrencileri içten ve samimi şekilde karşılayıp konuk eden Turan, kendi öğrenim hayatından olumlu örnekleri öğrencilerle paylaştı. Turan, Bilgikent Okulları'nın Turgutlu eğitimine büyük katkılarda bulunacağına inandığını belirterek, ziyaret bitiminde öğrencilere kitap hediye etti.

                  Okul Müdürü Urhan ve öğrenciler ardından Belediye Başkanı Turgay Şirin’i ziyaret etti. Yönetici, öğretmen ve öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Şirin’e öğrenciler yerel yönetim ile ilgili merak ettikleri soruları yönelttiler. Sohbet sırasında Başkan Şirin, okulun bulunduğu Ergenekon Mahallesi Fatih Caddesinde alt yapı ve düzenlemesinin yapımına başlandığını, bitirilmesi konusunda gereken önemi vereceği müjdesini öğrencilere verdi. Okul müdürü İrfan Urhan’dan eğitim-öğretim programları ve farklı uygulamalar hakkında bilgi alan Şirin, Bilgikent Okulları'nın büyük başarılara imza atacağına yürekten inandığını belirterek, ziyaret bitiminde öğrenci ve yöneticilere hediyeler verdi.

                  Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez’i ziyaret ettiler. Öğrenci ve yöneticilerle tek tek ilgilenen Ölmez, okulu bir hafta önce ziyaret ettiğini, fiziki yapısı ve teknolojik donanımını çok beğendiğini belirterek, uygulanacak eğitim-öğretim programlarıyla Bilgikent Okulları'nın Turgutlu eğitiminde örnek bir kurum olacağına inandığını söyledi.

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2212 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'nün 'Manisa askeri sorumlusu' İstanbul'da yakalandı
FETÖ'nün 'Manisa askeri sorumlusu' İstanbul'da yakalandı
Devlet Hastanesi'ne suda doğum ünitesi açılıyor
Devlet Hastanesi'ne suda doğum ünitesi açılıyor