Başkan Vatansever’den 25-30 yıllık esnaflara teşekkür belgesi

Başkan Vatansever’den 25-30 yıllık esnaflara teşekkür belgesi

TURGUTLU Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Cenk Vatansever, mesleğinde 25 ve 30 yılı aşan kahveci esnafına protokol üyelerinin de katılımıyla düzenlediği kahvaltıda teşekkür belgesi verdi.

Reklam
13 Mayıs 2018 - 14:32

Başkan Vatansever’den 25-30 yıllık esnaflara teşekkür belgesi

TURGUTLU Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Cenk Vatansever, mesleğinde 25 ve 30 yılı dolduran kahveci esnafına protokol üyelerinin de katılımıyla düzenlediği kahvaltıda teşekkür belgesi verdi.

Turgutlu Kahveciler Odası yönetimi, mesleğinde 25 ve 30 yılı aşan kahveci esnafını kahvaltıda buluşturarak bir araya getirdi. Seyirtepe Hanedan Bolu Et Mangal’da verilen kahvaltıya Kaymakam Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, oda başkanları, kahveciler odası yönetim kurulu ve çok sayıda kahveci esnafı katıldı. Kahvaltının ardından uzun yıllardır esnaflık yapan kahvecilere teşekkür belgeleri Kaymakam Turan, Başkan Şirin ve Milli Eğitim Müdürü Ölmez tarafından verildi.

Başkan Vatansever: “Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımız var. Mesleklerinde 25-30 yılı dolduran esnafımızı teşekkür belgesi ile onurlandırıyoruz. Eski Başkanlar dahil 21 esnafımıza plaket veriyoruz.” dedi. Böyle bir güzellikle hatırlanmalarının ayrıca bir güzellik olduğunu dile getiren kahveci esnafları, Başkan Vatansever’e ve yönetimine teşekkür etti.

Mesleğinde 30 yılını dolduran üyeler Yılmaz Göksu (47 yıl), Salih Özsoy, Metin Ek, Ahmet Özgendi, İsmet Önen, Hüseyin Gülkavun, İbrahim Ersarılar, Adnan Karataş, Mustafa Tepedelen, Yüksel Hüdai Özgören, İsmail Şenköken, İsmet Yunusoğlu, Mehmet Aksabancı, 25 yılını dolduran üyeler Tahir Taşdemir, Ali Arlı, Ali Arıkaya, Nazif Soygür, Coşkun Taşkın, Sadık Karataş, Celal Karataş ve Ahmet Aydın isimlerinden oluştu. Nurullah ÇANKAYA

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2256 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • huseyin afsar
    3 ay önce
    Sayın Cenk bey merkeze uzak mahalledeki kahveci esnafını unutmuşsunuz galiba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müteahhitlerden stokçulara tepki
Müteahhitlerden stokçulara tepki
Çiftçiler ailesinin acı günü
Çiftçiler ailesinin acı günü