Başkan Vatansever’den 25-30 yıllık esnaflara teşekkür belgesi

Başkan Vatansever’den 25-30 yıllık esnaflara teşekkür belgesi

TURGUTLU Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Cenk Vatansever, mesleğinde 25 ve 30 yılı aşan kahveci esnafına protokol üyelerinin de katılımıyla düzenlediği kahvaltıda teşekkür belgesi verdi.

13 Mayıs 2018 - 14:32

Başkan Vatansever’den 25-30 yıllık esnaflara teşekkür belgesi

TURGUTLU Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Cenk Vatansever, mesleğinde 25 ve 30 yılı dolduran kahveci esnafına protokol üyelerinin de katılımıyla düzenlediği kahvaltıda teşekkür belgesi verdi.

Turgutlu Kahveciler Odası yönetimi, mesleğinde 25 ve 30 yılı aşan kahveci esnafını kahvaltıda buluşturarak bir araya getirdi. Seyirtepe Hanedan Bolu Et Mangal’da verilen kahvaltıya Kaymakam Uğur Turan, Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, oda başkanları, kahveciler odası yönetim kurulu ve çok sayıda kahveci esnafı katıldı. Kahvaltının ardından uzun yıllardır esnaflık yapan kahvecilere teşekkür belgeleri Kaymakam Turan, Başkan Şirin ve Milli Eğitim Müdürü Ölmez tarafından verildi.

Başkan Vatansever: “Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımız var. Mesleklerinde 25-30 yılı dolduran esnafımızı teşekkür belgesi ile onurlandırıyoruz. Eski Başkanlar dahil 21 esnafımıza plaket veriyoruz.” dedi. Böyle bir güzellikle hatırlanmalarının ayrıca bir güzellik olduğunu dile getiren kahveci esnafları, Başkan Vatansever’e ve yönetimine teşekkür etti.

Mesleğinde 30 yılını dolduran üyeler Yılmaz Göksu (47 yıl), Salih Özsoy, Metin Ek, Ahmet Özgendi, İsmet Önen, Hüseyin Gülkavun, İbrahim Ersarılar, Adnan Karataş, Mustafa Tepedelen, Yüksel Hüdai Özgören, İsmail Şenköken, İsmet Yunusoğlu, Mehmet Aksabancı, 25 yılını dolduran üyeler Tahir Taşdemir, Ali Arlı, Ali Arıkaya, Nazif Soygür, Coşkun Taşkın, Sadık Karataş, Celal Karataş ve Ahmet Aydın isimlerinden oluştu. Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2499 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • huseyin afsar
    8 ay önce
    Sayın Cenk bey merkeze uzak mahalledeki kahveci esnafını unutmuşsunuz galiba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turgutlu – Manisa yolunda kaza 3’ü çocuk 7 yaralı
Turgutlu – Manisa yolunda kaza 3’ü çocuk 7 yaralı
Fotoğrafçılık kursiyerleri doğal çekim yaptılar
Fotoğrafçılık kursiyerleri doğal çekim yaptılar