• Reklam
Avcıların yeni başkanı İsmail Bozefe
Reklam

Avcıların yeni başkanı İsmail Bozefe

TURGUTLU İlçesi’nde faaliyetlerini sürdüren Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği’nde, iki adayın çekiştiği olağan genel kurulunda başkanlığa, Acarlar Mahallesi Muhtarı İsmail Bozefe seçildi.

Reklam
12 Haziran 2018 - 15:43 - Güncelleme: 12 Haziran 2018 - 18:08

Avcıların yeni başkanı İsmail Bozefe

TURGUTLU İlçesi’nde faaliyetlerini sürdüren Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği’nin, iki adayın çekiştiği olağan genel kurulunda başkanlığa, Acarlar Mahallesi Muhtarı İsmail Bozefe seçildi.

                  Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği’nin olağan genel kurulu geçtiğimiz cumartesi günü saat 21.00’de dernek merkezinde çoğunluğun sağlanmasıyla gerçekleştirildi. Seçimde İsmail Bozefe ve Erkan Partici başkanlık için yarıştı. Seçimde 181 oy alan İsmail Bozefe kulübün yeni başkanı olurken, diğer aday Erkan Partici 45 oyda kaldı.

                  İsmail Bozefe başkanlığındaki yönetim kurulu asil üyeliklerine Kadir Baykal, Mustafa Kostak, Birol Cazgır, Özgür Çınarlıtepe, Cavit Uslucan ve Uğur Uysal seçildi. Yeni başkan İsmail Bozefe seçimin hayırlı olmasını dileyerek, “Derneğimizi daha aktif bir hale getirerek bilinçli avcılığın yaygınlaştırılması, geliştirilmesi ve gereken eğitim programlarının sağlanması için çalışacağız. Derneğimizi bir kademe daha ileriye taşıyarak gelecek nesillere örnek olacağız.” dedi. Nurullah ÇANKAYA

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2299 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Toprak kayması nedeniyle karayolunun bir şeridi kapandı
Toprak kayması nedeniyle karayolunun bir şeridi kapandı
Döne'nin cinayet zanlısı teslim oldu
Döne'nin cinayet zanlısı teslim oldu