16 yükümlüye girişimcilik sertifikası

16 yükümlüye girişimcilik sertifikası

​​​​​​​TURGUTLU İlçesi’nde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Sertifika” töreni Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yapıldı.

Reklam
29 Aralık 2017 - 15:49 - Güncelleme: 01 Ocak 2018 - 23:09

16 yükümlüye girişimcilik sertifikası

TURGUTLU İlçesi’nde Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Sertifika” töreni Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda yapıldı.

Etkinliğe Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Selçuk Gökçe, Turgutlu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hasan Çay, TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, TUTSO Meclis Başkanı Yavuz Semizler, MCBÜ Ahmetli Meslek Yüksekokulu Müdürü Murat Şahin, Baro Temsilcisi, KOSGEB temsilcisi ve yükümlüler katıldı.

Turgutlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde “Kendi İşini Kurmak İsteyen” yükümlülere KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimleri, şartları taşıyan 16 yükümlü ile sürecin koordinasyonunu sağlayan bir denetim Serbestlik Memuruna TUTSO Eğitim Salonu’nda 24 Ekim 2017 ile 27 Ekim2017 tarihlerinde verildi.

Turgutlu Denetimli Serbestlik Müdürü Habil Kanoğlu: “Girişimcilik Eğitimi; bireylerin kendi işlerini kurmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla uygulanan bir program. Denetimli Serbestlik altında bulunan yükümlülerin topluma tekrar kazandırılması kapsamında yürütülen eğitim ve iyileştirme faaliyetleri; Kamu Kurum ve kuruluşları ile Üniversiteler ve sivil tolum kuruluşlarının işbirliği ve destekleri ile yürütülmekte.” İfadelerine yer verdi. Tuncel YILMAZ

Kaynak: Nurullah ÇANKAYA
Bu haber 2604 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Domatesi virüs vurdu, fiyatlar yükseldi
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor
Tecrübeli muhasebe yetkilisi aranıyor